ZUSAH4X174
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X174
Fabricante:
USA Sealing
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 174mm I
En stock : 23
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.850" (174.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 7.165" (182.00mm)