ZUSAH4X175
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X175
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 175mm I
En stock : 15
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.890" (175.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.205" (183.00mm)