ZUSAH4X18
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X18
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 18mm ID
En stock : 10
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.709" (18.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.024" (26.00mm)