ZUSAH4X190
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X190
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 190mm I
En stock : 16
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.480" (190.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.795" (198.00mm)