ZUSAH4X20
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X20
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 20mm ID
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.787" (20.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.102" (28.00mm)