ZUSAH4X200
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X200
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 200mm I
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.874" (200.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 8.189" (208.00mm)