ZUSAH4X203
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X203
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 203mm I
En stock : 12
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.992" (203.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 8.307" (211.00mm)