ZUSAH4X220
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X220
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 220mm I
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 8.661" (220.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 8.976" (228.00mm)