ZUSAH4X225
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X225
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 225mm I
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 8.858" (225.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.173" (233.00mm)