ZUSAH4X228
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X228
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 228mm I
En stock : 3
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 8.976" (228.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.291" (236.00mm)