ZUSAH4X23
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X23
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 23mm ID
En stock : 18
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.906" (23.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.220" (31.00mm)