ZUSAH4X235
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X235
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 235mm I
En stock : 15
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.252" (235.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.567" (243.00mm)