ZUSAH4X24
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X24
Fabricante:
USA Sealing
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 24mm ID
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.945" (24.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 1.260" (32.00mm)