ZUSAH4X240
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X240
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 240mm I
En stock : 4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.449" (240.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.764" (248.00mm)