ZUSAH4X26
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X26
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 26mm ID
En stock : 4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.024" (26.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.339" (34.00mm)