ZUSAH4X260
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X260
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 260mm I
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 10.236" (260.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 10.551" (268.00mm)