ZUSAH4X265
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X265
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 265mm I
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 10.433" (265.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 10.748" (273.00mm)