ZUSAH4X30
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X30
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 30mm ID
En stock : 34
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.181" (30.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.496" (38.00mm)