ZUSAH4X35
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X35
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 35mm ID
En stock : 26
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.378" (35.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.693" (43.00mm) 1-11/16"