ZUSAH4X41
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X41
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 41mm ID
En stock : 23
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.614" (41.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.929" (49.00mm)