ZUSAH4X42
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X42
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 42mm ID
En stock : 5
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.654" (42.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.969" (50.00mm)