ZUSAH4X48
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X48
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 48mm ID
En stock : 16
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.890" (48.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.205" (56.00mm)