ZUSAH4X52
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X52
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 52mm ID
En stock : 17
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.047" (52.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.362" (60.00mm)