ZUSAH4X53
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X53
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 53mm ID
En stock : 18
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.087" (53.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.402" (61.00mm)