ZUSAH4X54
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X54
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 54mm ID
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.126" (54.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.441" (62.00mm)