ZUSAH4X56
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X56
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 56mm ID
En stock : 9
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.205" (56.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.520" (64.00mm)