ZUSAH4X63
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X63
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 63mm ID
En stock : 3
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.480" (63.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.795" (71.00mm)