ZUSAH5.3X145
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X145
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 145
En stock : 22
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.709" (145.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.126" (155.60mm)