ZUSAH5.3X230
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X230
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 230
En stock : 48
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.055" (230.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.472" (240.60mm)