ZUSAH5.3X243
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X243
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 243
En stock : 44
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.567" (243.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.984" (253.60mm)