ZUSAH5.3X265
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X265
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 265
En stock : 28
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 10.433" (265.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 10.850" (275.60mm)