ZUSAH5.3X272
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X272
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 272
En stock : 30
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 10.709" (272.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 11.126" (282.60mm)