ZUSAH5.3X290
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X290
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 290
En stock : 10
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 11.417" (290.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 11.835" (300.60mm)