ZUSAH5.3X300
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X300
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 300
En stock : 51
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 11.811" (300.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 12.228" (310.60mm)