ZUSAH5.3X307
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X307
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 307
En stock : 20
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 12.087" (307.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 12.504" (317.60mm)