ZUSAH5.3X335
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X335
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 335
En stock : 19
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 13.189" (335.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 13.606" (345.60mm)