ZUSAH5.3X345
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X345
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 345
En stock : 20
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 13.583" (345.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 14.000" (355.60mm)