ZUSAH5.3X40
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X40
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 40m
En stock : 21
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.575" (40.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.992" (50.60mm)