ZUSAH5.3X400
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X400
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 400
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 15.748" (400.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 16.165" (410.60mm)