ZUSAH5.3X41.2
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X41.2
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 41.
En stock : 20
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.622" (41.20mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.039" (51.80mm)