ZUSAH5.3X42.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X42.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 42.
En stock : 24
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.673" (42.50mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.091" (53.10mm)