ZUSAH5.3X45
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X45
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 45m
En stock : 8
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.772" (45.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.189" (55.60mm)