ZUSAH5.3X48.7
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X48.7
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 48.
En stock : 34
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.917" (48.69mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.335" (59.30mm)