ZUSAH5.3X50
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X50
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 50m
En stock : 5
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.969" (50.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.386" (60.60mm)