ZUSAH5.3X51.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X51.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 51.
En stock : 21
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.028" (51.50mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.445" (62.10mm)