ZUSAH5.3X56
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X56
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 56m
En stock : 26
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.205" (56.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.622" (66.60mm)