ZUSAH5.3X58
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X58
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 58m
En stock : 17
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.283" (58.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.701" (68.60mm)