ZUSAH5.3X61.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X61.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 61.
En stock : 40
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.421" (61.50mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.839" (72.10mm)