ZUSAH5.3X65
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X65
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 65m
En stock : 4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.559" (65.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.976" (75.60mm)