ZUSAH5.3X71
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH5.3X71
Descripción:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 71m
En stock : 19
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.795" (71.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.213" (81.60mm)